Kodak Picture Kiosk


Fotokiosk KodakFotokiosk w zestawie z drukarką termosublimacyjną zainstalowany w zakładzie fotograficznym stanowi doskonałe uzupełnienie minilaba cyfrowego. Z uwagi na małe i średnie ilości wywoływanych zdjęć minilab wykorzystuje tylko w niewielkim stopniu swoją potencjalną wydajność. Większość dnia  (kilka godzin dziennie ) minilab pracuje na tzw. "biegu jałowym" . Oznacza to, że chemia fotograficzna jest podgrzewana i mieszana poprzez pompę cyrkulacyjną. Przy braku wywoływania zdjęć rośnie poziom utlenienia poszczególnych roztworów roboczych (reakcja z tlenem z powietrza) a to z kolei generuje szereg problemów takich jak: brak stabilności obróbki, problemy z kolorystyką zdjęć, spadek poziomu czerni, pogorszenie bieli (wzrost zadymienia), brudzenie odbitek itd.

Stawiając fotokiosk w zakładzie można radykalnie skrócić czas pracy minilaba zapewniając jednocześnie klientom natychmiastowe wywołanie zdjęć. Wpłynie to pozytywnie na jakość oferowanych usług oraz zmniejszy zużycie prądu, który jest coraz droższy.


Fotokiosk zapewnia jeszcze inne korzyści a mianowicie:

- klienci mogą samodzielnie wybrać zdjęcia z telefonu (lub karty pamięci) i je wydrukować. Nie muszą się krępować, że ktoś inny będzie je oglądał.

- nie absorbują czasu personelu gdy wybierają kilka zdjęć z kolekcji kilkuset a czasem i kilku tysięcy zdjęć w telefonie

- inni klienci czekający w kolejce nie denerwują się aż klient obsługiwany przed nimi "wyłuska" właściwe zdjęcia i złoży zamówienie

- daje możliwość zamówienia zdjęć w innej atrakcyjnej formie: kartka okolicznościowa, fotokolaż, zdjęcie z napisem, zdjęcie z ramką lub bez itd.


Obecnie fotokiosk spotyka się nie tylko w zakładach fotograficznych ale również w sieciach handlowych takich jak Rossmann, Empik, Foto Joker.  Ściąga on dodatkowych klientów i generuje extra zysk. Tak więc zakup fotokiosku w zestawie z drukarką mogą rozważać nie tylko zakłady i studia fotograficzne ale również:

- punkty usług poligraficznych

- punkty sprzedaży prasy

- małe galerie handlowe


W przypadku pytań - zadzwoń 603-244-073


drukarki do zdjęćPorównanie produktów (0)


foto kiosk

Kodak G4XL kiosk SSD + printer 6800 HIT! BLACK FRIDAY

Fotokiosk Kodak G4XL Digital Station (po odnowieni..

2.890,50zł Bez podatku: 2.350,00zł

fotokiosk

Kiosk Kodak G4XL Order Station BLACK FRIDAY

Kodak Kiosk G4XL Używany terminal po gruntownej re..

2.706,00zł Bez podatku: 2.200,00zł

photo kiosk

Cabinet 17" do kiosków i drukarek dyesub Kodak

Cabinet dla kiosków Kodak Picture Kiosk serii G Fa..

738,00zł Bez podatku: 600,00zł

oferta !!!
fotokiosk

Kodak G4XL kiosk EBD SSD BLACK FRIDAY

Kodak G4XL kiosk EBD + mysz Używany terminal po gr..

1.351,77zł Bez podatku: 1.099,00zł

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)