O nas

TETENAL Polska obok TETENAL England i TETENAL France jest jedną z europejskich spółek córek TETENAL Europe GmbH, niemieckiego przedsiębiorstwa z siedzibą w Norderstedt k. Hamburga, uznanego i wiodącego producenta materiałów eksploatacyjnych do produkcji zdjęć i obrazów fotograficznych w technologiach halogenowo-srebrowej, atramentowej (ink-jet) oraz termo-transferowej (termo-sublimacyjnej). Od początków swego istnienia (1996r.) polska filia TETENAL aktywnie kształtuje oblicze rodzimego rynku fotograficznego, oferując nie tylko materiały powstające w macierzystych zakładach w Norderstedt, lecz także dostarczając urządzenia i media tak rozpoznawalnych producentów jak EPSON, KODAK, DNP (Dai Nippon Printing), Felix Schoeller czy Industrie UNIBIND, plasując się w ścisłym gronie najważniejszych i najbardziej preferowanych partnerów handlowych tych firm.

W ramach terytorialnej ekspansji polski oddział TETENAL powiększył przed kilku laty swój obszar działania, obejmując dystrybucją sąsiednie kraje: Czechy, Węgry i Słowację. O wysokim stopniu kompetencji oraz intensywności obsługi klientów przez TETENAL Polska decyduje z pewnością liczny zespół regionalnych przedstawicieli handlowych (5-ciu na terenie Polski), którzy codziennie w trakcie bezpośrednich wizyt gotowi są dostarczyć najbardziej aktualne informacje na temat najnowocześniejszych rozwiązań z bogatej oferty produktów i usług TETENAL. Działania te wspiera własna organizacja serwisowa, specjalizująca się w naprawach drukarek termosublimacyjnych, suchych mini-labów (TETENAL Polska świadczy usługi serwisu gwarancyjnego termotransferowych urządzeń KODAK oraz inkjetowych minilabów EPSON). Jako jedyna firma wśród dostawców na rynku fotograficznym TETENAL Polska oferuje instrukcje na temat poprawnej eksploatacji materiałów fotochemicznych w minlabach halogenowo-srebrowych w ramach odrębnego, wyspecjalizowanego serwisu.

TETENAL Polska posiada zatem w swojej ofercie najbardziej kompetentne oraz kompletne rozwiązania do produkcji zdjęć, obrazów fotograficznych i foto-książek zarówno w zakresie urządzeń jak i materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń, we wszystkich dostępnych w nowoczesnym obrazowaniu technologiach: termotransferowej, atramentowej (ink-jet) oraz halogenowo-srebrowej. Wyspecjalizowani oraz wszechstronnie przeszkoleni przedstawiciele handlowi udzielą niezbędnych odpowiedzi odnośnie produktów i technologii oferowanych przez naszą firmę oraz profesjonalnie doradzą klientom pomagając w dokonaniu optymalnego i właściwego wyboru. TETENAL Polska to wiarygodny partner w interesach oraz sprawdzony i wiodacy dostawca rozwiązań dla szeroko rozumianego sektora obrazowania co potwierdzają liczne rzesze naszych klientów.